TCP Acceleration Çözümleri

İnternet ağlarındaki sorunlar sizin için artık sorun değil…TAYF Teknoloji TCP Acceleration Çözümleri ile TCP kayıplarından ve sürekli artan bant genişliği maliyetlerinden kurtulun…

TCP, büyük bulut altyapılarında ya da günümüzün kalabalık, aşırı yüklenmiş kablosuz ve kablosuz ağlarında kullanılmak üzere tasarlanmadı. Günümüzün paylaşılan kablolu ve  kablosuz ağlarının çılgınca gelişen doğası göz önüne alındığında, mutsuz ve zarar eden kullanıcı deneyimlerinin artması kaçınılmaz olmuştur.

İnternet ağlarındaki tıkanıklık nedeniyle oluşan ağ bozulmaları TCP trafiğinde aşırı bozulma tepkileri oluşturur. Bu aşırı bozulma mevcut bant genişliğinde azalmaya, paket kaybına ve TCP transferinin durmasına neden olur. TAYF Teknoloji’nin TCP Dynamic Accelerator çözümleri, gecikme, titreme, paket kaybı ve rasgele bant genişliği dalgalanması gibi ağ varyasyonları karşısında TCP hızını maksimize eden akıllı algoritmalara sahiptir.

Software ve Appliance çözümlerimiz ağ davranışlarına “Adaptif” olarak çalışır, gerçek zamanlı geri besleme çevrimi ile ağ iletişimindeki bozulmaları, bant genişliği değişimlerini öğrenip hemen adapte olur, her bir ani değişimde mevcut bant genişliğini optimize ederek ağ trafiğinin kesintisiz bir trafik ile işlemesini sağlar.

SDN (Software-defined networking) ve SD-WAN (Software Defined – WAN) uygulamaları için saydamdır. Bakır, fiber, kablosuz ağlarda ve her Linux sunucusunda çalışır. Linux uygulaması olarak containerized edilebilir. SaaS ya da PaaS olarak sunulabilecek şekilde projelendirilebilir.

TAYF Teknoloji’nin TCP Dynamic Accelerator çözümleri TCP trafiğini aşağıdaki performans sonuçlarıyla geliştirir ve hızlandırır.

  • Mevcut bant genişliğine ulaşma süresini kısaltma, bant genişliğini maksimum seviyede kullanma,
  • Mevcut bant genişliğini sürdürme ve TCP taşıma hızını geliştirme,
  • Mevcut bant genişliğindeki değişikliklere uyum sağlama,
  • Sıkışık ağlarda paket kaybını önleme,
  • Sıkışık ağlarında tıkanıklığın giderilmesi,

TCP LEAD ve RUNBOX Appliance,   OSI Layer 4 Transmission/Taşıma katmanında çalışır, kablolu ve kablosuz (2G / 3G / 4G, WiFi) veya hibrit ağ donanımları ve QoS ile saydamdır, etkileşime girmez, birlikte çalışır.

 

Menü