10 GE ila 40 GE arası Throughput ve 10.000.000 Session destekleyen üst düzey Veri Merkezleri ve Enterprise kuruluşlar için geliştirilmiş TCP Dynamic Acceleration Appliance çözümüdür. Tayf Teknoloji’nin TCP LEAD teknolojisini kullanır. Fiziksel ve Sanal Sunucuların Ethernet çıkışındaki TCP Paket trafiğini tek bir Appliance sistem üzerinden %400 üzerinde hızlandırır. 

1 (bir) ve 3 (üç) yıllık Appliance donanım lisansı ile satılır. Bağlı olduğu sıkışık (oversubscription) ağda Packet Drop , Loss ve Jitter gibi ağ performansını bozucu etkilere göre TCP trafiğini dinamik olarak hızlandırır ve  “cost per bit” maliyetini yüksek düzeyde iyileştirir.

Linux veya Windows işletim sistemi ile çalışan Fiziksel veya Sanal Sunucuların 10 GbE den 40 GbE (kadar) Throughput ile açılan TCP session sayısındaki artışa bağlı olarak band genişliği performansını geliştirir ve maksimum düzeyde korur. Band genişliğini maksimum seviyede kullanarak ağ trafiği üzerinde en yüksek TCP hız verimini yakalar, internet trafiğinde “non-zero packet loss” performansı sunar.

TCP Dynamic Acceleration Appliance çözümlerimiz PLR hem RTT ağ davranışlarına ve band genişliği değişimlerine göre “Dinamik olarak Adaptif” davranır. Gerçek zamanlı PLR hem RTT geri besleme çevrimi ile ağ iletişimindeki bozulmalara göre mevcut band genişliğini optimize eder.

OSI Layer 4 Transmission katmanında çalışır, OSI Layer 2 kablolu ve kablosuz (3G / 4G, 5G, WiFi, RF)  ağ donanımları ve QoS ile saydamdır, etkileşime girmez.

Veri Merkezleri, Telekom/ISP, Finans, CDN, Medya gibi Enterprise sistemler, WEB Hosting ve E-ticaret, yüksek veri trafiği olan Kamu Veri Merkezleri, Sağlık Hizmetleri, Belediyeler, Video on Demand, OnLive Gaming, PayTV, IP TV, Livestream video akışı hizmetleri için yüksek hızlı TCP transferi sunar, bant genişliği optimizasyonu için idealdir.

TCP Dynamic Accelerator Appliance çözümü, TCP trafiğini aşağıdaki performans sonuçlarıyla geliştirir ve hızlandırır;

 • Mevcut bant genişliğine ulaşma süresini kısaltma, bant genişliğini maksimum seviyede kullanma,
 • Mevcut bant genişliğini sürdürme ve TCP taşıma hızını geliştirme,
 • Mevcut bant genişliğindeki değişikliklere uyum sağlama,
 • Sıkışık ağlarda paket kaybını önleme,
 • Sıkışık ağlarında tıkanıklığın giderilmesi.
 • Linux/Windows Fiziksel ve Sanal sunucu sistemlerin yükseltme/yenileme maliyetlerinden tasarruf sağlar, eşzamanlı kullanıcı sayısını arttırır,
 • Band genişliğini arttırmak için sürekli yatırım yapmadan ağ verimliliğini ve TCP hızını %400’lere kadar logaritmik olarak geliştirir, yüksek yatırım maliyetlerinden korur,
 • Bant genişliği performansını maksimum düzeyde koruyarak throughput tıkanıklığının neden olduğu Ethernet performans sorunlarını ortadan kaldırır.
 • Layer 2 ve Layer 3 de TCP trafiği hız performansında yetersiz kalan ağ trafiği optimizasyon sistemlerinin çözüm bulamadığı/iyi işleyemediği yüksek çözünürlüklü video streaming, grafik, imaj dosyaları dahil olmak üzere veri transferini hızlandırır, ağ kesintilerinden kaynaklanan veri kaybı, zaman ve hat maliyeti zararlarını iyileştirir,
 • WAN Acceleration, 3G/LTE Base Station TCP Acceleration için ideal çözüm sunar,
 • Internet ağ sorunlarından kaynaklı gecikme, TCP bağlantı kopması, veri kaybı vb. servis performansı sorunlarını iyileştirir, eşzamanlı kullanıcı sayısını ve müşteri memnuniyetini arttırır,
 • OnLive Gaming servislerinde Server-Client-Server bant genişliğini performansını korur ve TCP bağlantı hızını arttır,
 • WEB sayfası yükleme sürelerini kısaltır, eşzamanlı kullanıcı sayısını arttırır.
Menü